Publicat 17 Mai 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Farmacist/Farmacist Sef

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate finalizate - Facultatea de Farmacie;
- Certificat de membru în CFR - obligatoriu;
- Bune cunoștințe de operare PC;
- Abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Orientare către pacient si realizarea obiectivelor profesionale.

Descrierea jobului

-Consilierea pacientilor cu privire la utilizarea medicamentelor si a potentialelor riscuri / efecte adverse;
- Interactioneaza cu clientul si face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale;
- Participă la recepția cantitativă și calitativă a produselor;
- Verifica si controleaza stocurile si termenele acestora de valabilitate;
- Colaboreaza eficient in cadrul echipei pentru indeplinirea cu succes a obiectivelor lunare.

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si performanta;
- Tichete de masa;
- Bonus de performanta lunar in baza rezultatelor obtinute;
- Oportunitati de crestere si dezvoltare.

MEDIMFARM TOPFARM este o companie farmaceutică dinamică, in continua dezvoltare, avand ca obiect principal de activitate comercializarea en-gros și en-detail de produse farmaceutice și parafarmaceutice, in care pasiunea, creativitatea şi perseverenţa te conduc spre performanţă

Expirat
Farmacist/Farmacist Sef  -  MEDIMFARM TOPFARM S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles