Farmacist Dr.Max - Satu Mare

SC Sensiblu SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Sa fii o persoana deschisa, sa comunici clar si concis;
  • Sa iti pese cu adevarat de pacienti si de nevoile acestora
  • Sa ai diploma de licenta, adica titlul de Farmacist/a;
  • Sa detii Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul in curs;
  • Sa iti placa sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
  • Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa invati lucruri noi;

Descrierea jobului

Rеsponsаbilitаti:

In calitate de Farmacist, din cadrul farmaciei extinse Dr.Max, vei asigura consultanta de specialitate clientilor, la un standard profesionist:Oferirea de solutii pentru sanatate personalizate, in functie de nevoile fiecarui pacient;
  • Participarea la derularea si implementarea campaniilor promotionale in scopul indeplinirii obiectivelor comerciale ale companiei;
  • Monitorizarea si gestionarea stocurilor periodic pentru asigurarea unei aprovizionari optime;
  • Tratarea cu respect a celor din jur;
  • Colaborarea cu colegii in vederea unei bune functionari a farmaciei;
  • Asigurarea consilierii, vanzarii si altor servicii din locatie la standarde inalte;
  • Oferirea suportului Farmacistului Diriginte in vederea realizarii activitatilor administrative.

Iti oferim:
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in retelele de farmacii;
  • Abonament la o clinica privata platit de companie;
  • Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
  • Training-uri de specialitate;
  • Posibilitati de promovare in cadrul grupului A&D Pharma - Dr. Max.

Ascultam oamenii si le dam ce isi doresc. Farmacia pune oamenii pe primul loc si isi doreste sa aduca pacientilor din Romania ingrijire medicala accesibila si convenabila.
Prezent in 8 tari din Europa, este principalul lant de farmacii din Europa Centrala care se dedica imbunatatirii nivelului de sanatate al pacientilor.
In Romania suntem prezenti in peste 400 de farmacii Dr. Max si aproximativ 270 de farmacii Sensiblu, oferind acces la un sortiment larg de medicamente si servicii farmaceutice.

Mai multe informaţii pe: www.adpharma.com

Publicat 19 nov. 2021 Reactualizat 17 dec. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos