Farmacist Depozit Part-time 4 ore L-V 16-20

Pilulka Online SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ești farmacist licențiat și îți dorești un job într-un depozit care să îți asigure un program de 4 ore/zi, în intervalul orar 16:00 - 20:00, de luni până vineri și să ai liber în weekend și de sărbătorile legale?
Locația depozitului nostru din Militari Residence este mai degrabă un avantaj decât un dezavantaj?

Dacă da, atunci te așteptăm în echipa noastră!!!

Candidatul ideal:

- studii de specialitate - Facultatea de Farmacie
- certificat de membru al Colegiului Farmaciștilor din România vizat la zi;
- experiența într-un depozit de medicamente constituie un avantaj;
- cunpașterea reglementărilor legale în vigoare privind domeniul de activitate;
- cunoștinte operare PC;
- abilități de coordonare, planificare și organizarea spațiului de lucru;
- persoana persuasivă, calmă, cu spirit de observație si atentă la detalii;
- spirit de echipă, persoană deschisă și comunicativă;
- respecta principiile de etică și deontologie profesională;
- limba engleză reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Coordonează, supervizează și participă la activitățile din depozit (recepţie, depozitare, colectare, verificare şi livrare a produselor farmaceutice), conform regulilor de Bună Practică în Distribuție și conform procedurilor interne;
- Răspunde de gestionarea stocului din depozit;
- Instruiește personalul din subordine cu privire la regulile de Bună Practică în Distribuție;
- Asigură trasabilitatea proceselor și produselor;
- Asigură eficientizarea activității din depozit;
- Asigură respectarea condițiilor de depozitare, pregătire și transport a produselor;
- Aplică planul de urgență în caz de retragere;
- Supervizează verificarea codului unic al medicamentelor;
- Gestionează produsele cu statut de carantină: returnate, retrase;
- Răspunde pentru asigurarea condițiilor de temperatură și umiditate, în depozit;
- Coordonează inventarierea periodică a produselor;
- Participă la auditurile interne;
- Trimestrial efectuază autoinspecții.

Beneficii:
- salariu lunar net între 2000 - 2500 lei pentru programul de 4 ore + tichete de masă în valoare de 500 lei
- program de lucru de luni până vineri, în intervalul orar 16:00 - 20:00 - weekend-uri și sărbătorile legale libere
- asigurare medicală
- prețuri promoționale pentru produsele comercializate pe site (medicamente, suplimente alimentare, cosmetice, etc.)
- posibilitatea de a învăța de la colegii din Grupul internațional Pilulka
- loc de muncă atractiv și dinamic într-o companie în dezvoltare, extinsă la nivel european
- echipă tânără și prietenoasă
- un loc în care ești încurajat să îți exprimi ideile și să te dezvolți

Grupul Pilulka își desfășoară activitatea pe piețele din Cehia, Slovacia și România.

În România, Pilulka este prezentă printr-o farmacie online cu peste 40.000 de produse ce acopera o gamă variată de domenii: medicamente, suplimente, alimente si bauturi, produse bio, produse din gama mama și copilul, cosmetice, etc.

Misiunea Pilulka este de a oferi clienților o cale ușoară și modernă, care simplifică îngrijirea preventivă a sănătății și cumpărarea de branduri și produse pentru un stil de viață sănătos.

Iar în spatele a ceea ce facem și reprezentăm pentru client, Pilulka România este o echipă de tineri ambițioși, o ”familie” ce folosește tehnologia și sistemele IT precum și know-how-ul de la nivelul grupului, pentru a dezvolta competențele profesionale și business-ul.

Pilulka a câștigat locul 1 în regiunea CEE în categoria Rising Star (startup) în 2018 și locul 5 în Topul Deloitte Fast 50 din Europa Centrală și de Est, ediția 2018 și Premiul 1 ca cel mai inovativ și original magazin online la Premiile APEK E-commerce în 2017.
Publicat 4 Oct. 2022 Reactualizat 1 Nov. 2022 Expiră 3 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.