Farmacist de weekend - Cluj Napoca

SC Sensiblu SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Empatie - ne plac oamenii veseli si deschisi;

Disponibilitate de a lucra in weekend;

Atentie la detalii;

Dorinta de a progresa si invata lucruri noi;

Studii superioare de specialitate finalizate – Facultatea de Farmacie;

Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor;

Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj;

Descrierea jobului

Oferirea consultantei de specialitate in functie de nevoie ;

Realizarea derularii campaniilor promotionale;

Verificarea si tinerea evidentei stocului;

Realizarea receptiei marfii;

Verificarea si centralizarea retetelor pentru Casa de Asigurari;

Oferirea suportului Farmacistului Manager in vederea realizarii activitatilor administrative.

Ce iti oferim noi?

Pachet salarial motivant;

Servicii medicale individuale si conditii speciale negociate pentru servicii medicale in cadrul unei clinici private.

Conditii speciale negociate pentru carduri de salariu si credite la bancile colaboratoare;

Vouchere cadou pentru achizitie produse in Sensiblu cu ocazia anumitor evenimente;

Un mediu de lucru provocator si dinamic;

Training-uri de specialitate;

Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

Cu o experienta de aproximativ 25 de ani pe piata locala, A&D Pharma, parte a Dr.Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din Romania, oferind servicii integrate de import, distributie si retail farmaceutic, prin intermediul companiei de distributie de medicamente, Mediplus, al lanţurilor de farmacii Sensiblu si Dr.Max.

Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Mai multe informatii pe: www.adpharma.com

Publicat 9 Aug. 2022 Reactualizat 6 Sept. 2022 Expiră 8 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.