FARMACIST CIRCUIT DESCHIS

Trio Farm S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Farmacia se situeaza in comuna Vulcan, jud.Brasov

. Studii superioare de specialitate finalizate - Facultatea de Farmacie;
. Certificat de Membru al Colegiului Farmaciștilor din România, avizat pe anul în curs;
. Experiență în farmacie cu circuit deschis;
. Bune abilități de comunicare, relaționare și capacitate de adaptare la nevoile in ceea ce privește sanătatea pacientului;
. Atitudine pozitivă si dorință de dezvoltare continuă.

Descrierea jobului

  • Asigura aprovizionarea, receptia, depozitarea si pastrarea medicamentelor si produselor farmaceutice;
  • Recomanda modul de administrare a medicamentelor eliberate, conform prescriptiei medicului;
  • Verifica termenele de valabilitate a medicamentelor si produselor farmaceutice;
  • Verifica ca documentele de eliberare sa fie completate corespunzator;
  • Recomanda produsele potrivite in functie de necesitatile clientilor;
  • Supervizeaza activitatea din farmacie.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Prime de sarbatori;
  • Tichete de masa de 30 lei/zi lucratoare;
  • Bonusuri de performanta in functie de vanzari;
  • Plan de dezvoltare a cunostintelor si abilitatilor.

Suntem o echipa tanara, care de 15 ani este in slujba acestei comunitati si ne dorim sa ne dezvoltam si sa continuam ceea ce am inceput.
Publicat 18 Ian. 2023 Reactualizat 25 Ian. 2023 Expiră 17 Febr. 2023