Farmacist / Asistent Farmacie Constanta si Litoral

SC MONDIAL FARM 2008 SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Studii superioare finalizate de farmacie.
• Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs.
• Cunostinte privind regulile de buna practica farmaceutica.
• Capacitatea de analiza si sinteza a informatiilor.
• Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientiilor.
• Program flexibil.

Descrierea jobului

- Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor.
- Eliberează medicamente pe bază de prescripție medicală și OTC-uri;
- Introduce facturi in gestiune
- Verifica si centralizeaza retetele pentru Casa de Asigurari.
- Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

Descrierea companiei

Locatie: Constanta, Litoral
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.