de ani Fără Frică...

Publicat 02 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

FARMACIST / ASISTENT DE FARMACIE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul candidatului ideal

În plus față de cunoștințele avansate în domeniu, care sunt obligatorii, căutăm și o anumită atitudine: ambiție, dedicare, seriozitate, abilități de relaționare și capacitatea de a munci în echipă. Suntem permanent în căutare de oameni cu potențial, care vor avea la dispoziție toate condițiile pentru a performa la capacități maxime – pachet salarial competitiv și un program de lucru flexibil.

Descrierea jobului

LOCATII:

-Dancu ( capat tramvai nr.3 - http://www.ratp-iasi.ro/trasee.htm)

-Tomesti ( autobuz unistil nr. 29 - http://www.ratp-iasi.ro/trasee.html)

CERINTE:

- Absolvent Scoala Postliceala de Farmacie/ Facultate Farmacie

- Aviz de libera practica

- Cunostinte operare PC

- Abilitati de comunicare si relationare

- Initiativa si orientare catre pacient

- Minim un an experienta in domeniu

RESPONSABILITATI:

- Elibereaza medicamente si retete compensate si gratuite;

- Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;

- Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;

- Administreaza stocurile si isi asuma gestiunea

Farmacia Rhodiolafarm a luat nastere in anul 2013 cu un punct de lucru in Tomesti. In mai putin de 2 ani ne-am dezvoltat, acum fiind trei puncte de lucru : Tomesti, Dancu si Miroslava.
Intreaga nostra activitate se desfasoara sunt semnul grijei si respectului fata de pacienti.
Încurajăm și răsplătim performanța dar și evoluția. Oamenii sunt unul dintre elementele cheie ale succesului Farmaciei Rhodiolafarm de aceea fiecare este motivat si rasplatit in functie de performantele sale.

Expirat
FARMACIST / ASISTENT DE FARMACIE  -  Rhodiola Farm S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles