Facturist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana serioasa,organizata, punctuala
studii medii/superioare;
spirit organizatoric;
echilibru emoţional;
capacitate de a lucra cu oamenii ;
uşurinţă, claritate şi coerenţă în exprimare ;
cunostinte avansate de operare pc;
spirit de echipa, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Introducerea datelor in programul E-factura(sistem de facturare electronic), sistem pus la dispozitie de catre de către Ministerul Finanțelor și Agenția Națională de Administrare Fiscală.
Verificarea corelarii datelor din Sistemul RO e-Factura cu cele din sistemul informatic propriu.

Valvis Holding este un grup de firme înființat în 1994, care activează în domeniul FMCG. Acesta desfăşoară operaţiuni în domeniul apelor minerale, a vinurilor, dar și alte domenii (agricultură, energie regenerabilă), prin intermediul companiilor Carpathian Springs – brandul AQUA Carpatica, Viti-Pomicola Sâmburești – brandul Domeniile Sâmburești.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos