Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Facturist - Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii sau superioare;
- Experienta minimum 1 an in relatiile cu clientii si operare PC (Excel - avansat) constituie avantaj;
- Abilitati de utilizare calculator, de introducere date in vederea procesarii lor electronice, de utilizare Microsoft Office (Word, Excel)
- Experienta in SAP/ERP constituie avantaj;
- Experienta in arhivarea documentelor si casierie - constituie avantaj;
- Bune abilitati de relationare si negociere, diplomatie, capacitate de ascultare, personalitate echilibrata;
- Capacitate de concentrare, prezenta de spirit, dinamism, orientare spre client;
- Receptivitate fata de nou si dorinta de autoperfectionare.

Descrierea jobului

- Preluarea comenzilor de la clienti, distribuitori, agenti, angajatii societatii, comenzi exprimate prin modalitatile de transmitere clasice: telefon, posta electronica, fax;
- Introducerea acestora in sistemul informatic, fie direct in ERP, fie prin aplicatia de inregistrare comenzi;
- Centralizarea si transmiterea comenzilor catre departamentele client intern;
- Incaseaza banii conform cerintelor interne de primire, evidenta si eliberarea monetarului existent;
- Efectueaza operatiunile de plati si incasari;
- Disponibilitate de lucru in 2 schimburi, sambata si duminica.

Grupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanti angajatori din Romania, avand peste 3000 de angajati. Vel Pitar incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala. Angajatii nostri au sanse egale de promovare, performanta si potentialul de crestere al fiecaruia fiind criteriile unice de selectie in cadrul companiilor din grupul Vel Pitar.

Expirat
Facturist - Iasi  -  Vel Pitar