Publicat 02 Apr 2018 | Reactualizat 02 Mai 2018 | Expiră 03 Mai 2018

FACTURIST/A AttoSOFT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Cunostinte operare PC- Microsoft Office (Excel ,Outlook si Word);
• Experienta obligatorie in utilizarea softului de contabilitate/gestiune AttoSOFT
• Abilitati de comunicare si interrelationare;
• Spirit de echipa, rezistenta crescuta la sarcini de rutina, atentie distributiva, capacitate de organizare si disciplinare in propria activitate.

Descrierea jobului

• Gestioneaza documente specifice activitatii de vanzari (introducere comenzi, emitere facturi proforme, avize/facturi);
• Preia monetarul de la agentii de vanzari si soferi, verificand chitantierele acestora (urmareste sa fie predate toate incasarile, se asigura ca nu lipsesc exemplare de chitante din carnet, chitantele anulate sa fie in toate exemplarele) ;
• Activitati caserie (preluare incasari agenti, incasari clienti, intocmire registru de casa, eliberare numerar pentru deconturi trezorerie);
• Emite registru de casa zilnic;
• Inregistreaza si urmareste in registrul de evidenta a reclamatiilor, procesele verbale de reclamatii primite de la clienti;
• Comunica clientilor informatii despre promotii, schimbari de preturi, oferte noi, documentatie tehnica despre produsele din protofoliu.

Compania Palmex CM, producatoare de containere metalice , a fost infiintata in anul 2011 in Galati si in prezent ocupa un loc important pe piata din Romania in domeniul comercializarii si inchirierii containerelor, indiferent de complexitatea lor.

Expirat
FACTURIST/A AttoSOFT  -  Palmex CM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles