Publicat 02 Iul 2020 | Reactualizat 30 Iul 2020 | Expiră 02 Aug 2020

Facility Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

KeepCalling și Euronest au o oportunitate de carieră excelentă în Sibiu, pentru un rol de Facility Manager la clădirea Cibinium.

Candidatul ideal:

  • Experiență anterioară într-un rol similar în domeniul administrativ/tehnic, minim 2 ani;
  • Absolvent studii medii sau superioare;
  • Competențe digitale de lucru cu pachetul Microsoft Office (Excel, Word etc.)
  • Are cunoștințe în domeniul legislației administrării clădirilor;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Abilități de comunicare excelente și orientare spre client;
  • Lucrează independent și în echipă, perseverează în obținerea rezultatelor la cele mai înalte standarde;
  • Cunoștințe de limba engleza - nivel mediu - reprezintă un avantaj;
  • Demonstrează dorința de a găsi soluții la probleme tehnice și posedă abilități de a rezolva probleme simple independent.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Asigură buna funcționare a clădirii conform standardelor și normativelor legale/tehnice în vigoare;
  • Evaluează permanent starea/funcționarea clădirii și propune un plan de întreținere și îmbunătățire;
  • Gestionează operațiunile de întreținere a clădirii și consumurile aferente spațiilor;
  • Monitorizează obținerea tuturor autorizațiilor legate de clădire pentru ca operațiunile să se desfășoare în mod adecvat;
  • Responsabil de gestionarea în mod proactiv a furnizorilor conform procedurilor interne legate de funcția de întreținere clădire, curățenie, colectare selectivă deșeuri, spații verzi și altele;
  • Monitorizează, colectează și centralizează informații pentru elaborarea rapoartelor spațiilor administrate;
  • Menține legătura cu clienții chiriași în scopul facilitarii tuturor cerințelor și necesităților de valorificare a spațiilor;
  • Intervine în rezolvarea problemelor tehnice și poate folosi sculele și aparatele din dotarea clădirii.
Oferim:
  • Pachet salarial motivant;
  • Program de lucru flexibil;
  • Mașina de serviciu;
  • Mediu de lucru plăcut, în cea mai modernă clădire de birouri din Sibiu (Cibinium).

Descrierea companiei

Cine suntem?

KeepCalling este o companie internațională de telecomunicații, înregistrată în S.U.A., Atlanta, ce activează pe piața internațională de telefonie din anul 2002. Încă din 2003, sediul principal KeepCalling este în Sibiu, iar celelalte două birouri se afla în Bolivia și S.U.A.

Euronest este proprietarul clădirii unde își desfășoară activitatea compania KeepCalling.

Expirat
Facility Manager  -  KeepCalling

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles