Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 27 Aug 2007

FACI BANI CU TELEFONUL MOBIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Deschis la lucruri si proiecte noi

Descrierea jobului

Du-te la http://www.rosms.ro/Servicii-SMS.php?ref=12876, cred ca te intereseaza si pe tine. Eu m-am inscris ca membru. E gratis si nu ai nici o obligatie.
Castigi pentru fiecare SMS informativ primit prin intermediul lor 0.05 RON . Daca introduci tu un membru castigi 0.04 RON la fiecare SMS primit de acesta (membru subordonat de nivel 1). Mai castigi 0.03 RON la fiecare SMS primit de cei introdusi de membrii introdusi de tine (membri subordonati de nivel 2). Poti castiga nelimitat.
Citeste cu atentie explicatiile referitoare la "membru" si Regulamentul lor, si daca ti se par OK inscrie-te si tu.

Bafta

Descrierea companiei

Companie de publicitate

Expirat
FACI BANI CU TELEFONUL MOBIL  -  RO$M$

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles