Facebook Ads Specialist, Google Ads Specialist, Web Design

Intense Moments S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Experienta in Facebook Ads & Google Ads;
Experienta in digital marketing si cunoasterea principalelor sale instrumente;
Experienta in crearea, implementarea si gestionarea campaniilor online;
Experienta in crearea de continut pentru Social Media (editare text, foto, video, grafica) si website
Experienta in Google Analytics;
Spirit inovativ, proactiv, organizat, eficient atat individual cat si in echipa.

Descrierea jobului

Agentie de Marketing cauta pentru colaborare persoane cu experienta in:
Facebook Ads & Google Ads:
- Să poți implementa fără probleme cap-coadă campanii în Facebook Ads & Google Ads
- Să ai cunoștințe de bază despre codurile de tracking (Pixel, Google Analytics, Google Tag Manager);
- Să știi să optimizezi campaniile în funcție de breakdown, bugete și obiective;
- Să ai capacitatea de a scrie mesaje creative și/sau adaptate obiectivelor;
- Să poți contribui la realizarea unei strategii de promovare PPC;
- Să poți comunica eficient și să menții relația cu clienții;
- Să fii proactiv și orientat către obiective și către nevoile clienților;
- Să fii autodidact și să îți dorești să țintești mereu mai sus.

Web Design:
- Crearea de site-uri web de prezentare.

Suntem o firma de marketing in plina dezvoltare. Cautam sa ne marim echipa. Daca esti interesat sa faci parte din echipa noastra, asteptam CV-ul tau.
Publicat 25 Ian. 2023 Expiră 24 Febr. 2023