Publicat 02 Nov 2007 | Expiră 03 Dec 2007

F. URGENT !!! SUTE DE LOCURI DE MUNCA IN Germania, Anglia, Norvegia, etc.!!!!!

50 posturi | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Muncitori calificati si necalificati (SUDORI, lacatusi, tamplari, fierari-betonisti, zidari, zugravi, instalatori,electricieni, soferi, asistente medicale, doctori, dentisti etc.).

Descrierea jobului

Cunostinte de limba engleza.
SALARII INTRE 1000-3000 EURO/LUNA.

CAZARE ASIGURATA.

NU SE PERCEP COMISIOANE !!!

www.bestpersonnel.ro
office@bestpersonnel.ro
Tel/Fax: 0354 40 10 55
Tel./fax:0354 40 10 55

Descrierea companiei

Recrutare forta de munca

Expirat

F. URGENT !!! SUTE DE LOCURI DE MUNCA IN Germania, Anglia, Norvegia, etc.!!!!!  -  SC BEST PERSONNEL