Export Manager

Kalpo SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Engleza fluent scris si vorbit.
  • Experienta in domeniul vanzarilor.
  • Persoana dinamica, perseverenta, pozitiva, orientata spre rezultate.
  • Bune abilitati de relationare cu diverse categorii de clienti.
  • Deschidere catre lucrul in echipa.
  • Abilitati de negociere si de gestionare a timpului.
  • Disponibilitate de a calatori in afara tarii la targuri si expozitii.

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor companiei pe segmentul export.
  • Preluarea clientilor actuali si dezvoltarea portofoliului de clienti.
  • Cresterea, sustinerea si dezvoltarea vanzarilor pe canalul export.
  • Cercetare de piata pe zonele si/sau tarile vizate.
  • Urmarirea si gestionarea portofoliului de clienti.

Beneficii:
  • Salariu fix si comisioane
  • Bonusuri de performanta
  • Promovare si dezvoltare profesionala

Infiintata in 1992 firma KALPO SRL este o societate romaneasca cu capital privat, obiectul principal de activitate fiind productia si ambalarea ceaiurilor din plante si fructe, a ceaiului verde si negru iar ca activitate complementara colectarea plantelor medicinale, a fructelor de padure si conditionarea lor in vederea comercializarii atat pe piata interna cat si pe piata externa.
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos