Expert Creditare PF - Agentia Garii, Agentia Cluj

Raiffeisen Bank
2 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

­čžę Dac─â cele de mai jos ╚Ťi se potrivesc, ╚Öansele s─â fim colegi tocmai au crescut:
  • ╚śtii ce ├«nseamn─â asertivitatea ╚Öi o folose╚Öti mereu ├«n discu╚Ťiile cu oamenii.
  • Persuasiunea ╚Öi negocierea sunt punctele tale forte.
  • ╚śtii c─â proactivitatea, organizarea ╚Öi deschiderea spre lucruri noi, te va duce departe.
  • ├Ä╚Ťi place s─â vorbe╚Öti ├«n limba englez─â.

Descrierea jobului

­čôů O zi normal─â ├«n rolul acesta:
  • Ai grij─â de actualii t─âi clien╚Ťi din portofoliu ╚Öi cau╚Ťi activ ╚Öi s─â-l extinzi.
  • Acorzi aten╚Ťie clien╚Ťilor t─âi ╚Öi organizezi s─âpt─âm├ónal discu╚Ťii cu ei.
  • ╚śtii exact ce nevoi au clien╚Ťii ╚Öi recomanzi solu╚Ťiile financiare potrivite pentru ei.
  • ├Ä╚Ťi g─âse╚Öti motiva╚Ťia ├«n reu╚Öit─â v├ónz─ârii tuturor produselor PF, ├«n special credite garantate, fonduri de investi╚Ťii ╚Öi solu╚Ťii digitale.
  • Colaborezi cu celelalte canale de distribu╚Ťie ╚Öi subsidiare din grup.

­čöć Ce ├«╚Ťi oferim noi?
  • O industrie stabil─â ╚Öi sigur─â, c─â s─â nu stai cu griji de niciun fel.
  • ╚śansa de a avea o carier─â de succes, de a avansa ├«n orice direc╚Ťie ├«╚Ťi dore╚Öti.
  • Un mediu de lucru pl─âcut ├«n care vii relaxat.
  • Diferite comunit─â╚Ťi din care s─â faci parte ╚Öi s─â participi la proiecte extra.

­čöą Beneficii:
  • Al 13-lea salariu tocmai ├«nainte de Cr─âciun.
  • Minimum 23 de zile libere - pauzele sunt necesare tuturor.
  • Asigurare de via╚Ť─â - ├«n caz de accidente sau interven╚Ťii medicale.
  • Platforma Benefit - ├«╚Ťi po╚Ťi adapta lunar preferin╚Ťele ├«n func╚Ťie de nevoi; asigurare medical─â, tichete de mas─â, pensie privat─â, toate sau doar ce ╚Ťi se potrive╚Öte.
  • Platforma Hive - trainguri ╚Öi cursuri pentru dezvoltarea ta, mereu la ├«ndem├ón─â.

­čž│ Vino cu noi @Raiff
Pași în proces:
  1. discu╚Ťie de cunoa╚Ötere cu HR-ul.
  2. chestionar de personalitate ÔÇťGreat PeopleÔÇŁ.
  3. discu╚Ťie cu viitorul t─âu manager.

Echipa Raiffeisen Bank se mandreste cu un istoric de 25 de ani pe piata romaneasca. Privim spre viitor cu proiecte bancare dezvoltate intern pentru a sprijini diferite forme de investi╚Ťii in economie dar si bunastarea persoanelor rezidentiale.

De asemenea, bankingul digitalizat nu poate fi atins fara consolidarea echipelor de lucru interne dar si prin creearea unui mediu in care dezvoltarea competentelor si a caracterelor sa fie o constanta.

Colaborarea, Responsabilitatea, ├Änv─â╚Ťarea ╚Öi Proctivitatea sunt valorile noastre, pe care ne baz─âm pentru a construi un ecosistem financiar de referin╚Ť─â ├«n toate ╚Ť─ârile unde activ─âm.

In Romania, suntem o echipă de peste 5000 de profesioniști responsabili. Gândim pe termen lung și promovăm parteneriatul, integritatea, respectul și diversitatea.

Publicat 9 Mart. 2023 Reactualizat 23 Mart. 2023 Expir─â 8 Apr. 2023