Publicat 28 Mar 2016 | Expiră 29 Apr 2016

Expert Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii economice superioare
- Atestat Expert Contabil
- Experienta anterioara in contabilitate (minimum 5 ani)
- Cunoaşterea standardelor naţionale de contabilitate si a legislatiei in domeniu
- Cunoaşterea legislaţiei fiscale
- Cunoasterea limbii engleze (limba italiana constituie un avantaj)
- Persoană organizată si motivata
- Cunoaşterea MS Office
- Cunostinte in utilizarea programului de contabilitate MENTOR

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Controlul activitatii financiare si economice a societatii
- Tinerea contabilitatii
- Elaborarea declaratiilor fiscale, bilanturi
- Controlul creantelor
- Elaborarea rapoartelor solicitate de managerii societatii
- Mentinerea relatiei cu banca, administratia financiara

Beneficii:
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala
- Un mediu de lucru placut si provocator, alaturi de o echipa tanara si entuziasta
- Salarizare atractiva

Camera de Comerț și Industrie România - Maroc oferă suport și asistență comunităților de afaceri din România și din Regatul Maroc, având ca obiectiv promovarea, susținerea și accelerarea schimburilor comerciale bilaterale dintre cele două țări. CCIRM este partenerul oamenilor de afaceri care care sunt prezenți pe cele două piețe, contribuind împreună la facilitarea creșterii economice, la crearea de locuri de munca.

Expirat
Expert Contabil  -  Asociatia Camera De Comert Si Industrie Romania Maroc

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles