Expert achizitii publice

Electrocons Proiect S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate preferabil in unul dintre domeniile: Tehnic / Economic / Juridic
- Absolvirea cursului de expert achizitii publice
- Experienta minim 2 ani in domeniul achizitiilor publice
- Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office .
- Cunostinte de limba engleza
- Abilitati de comunicare, prezentare si relationare
- Buna gestionare a termenelor limita
- Creativitate si flexibilitate

- Constituie avantaj studiile in domeniul ingineriei
- Constituie avantaj experienta anterioara in lucrul cu SEAP

Descrierea jobului

- Utilizarea diverselor site-uri pentru identificarea licitatiilor de interes pentru compania noastra.
Intocmirea si incarcarea tuturor documentelor aferente participarii societatii la licitatie ca lider/ascoiat/tert sau subcontracta.
- Analizarea criteriilor si conditiilor privind participarea la procedurile de achiztie publica - documente postate de catre Autoritatea contractanta
- Cunostinte solide privind legislatia achizitiilor publice.
- Documentele necesare sunt: de eligibilitate, propunere tehnice, propunere financiara, intocmirea raspunsurilor la solicitarile de clarificari. !!! Documentele vor fi incarcate in SEAP cu o zi inainte de inchiderea licitatiei.
- Urmarirea lucrarilor post-licitatie , daca licitatia la care socitatea a participat a fost castigata.

Compania noastra, ELECTROCONS GROUP PROIECT INT’L SRL, a fost fondata in anul 2008 si are ca obiect de activitate racordarea la reteaua electrica de distributie a obiectivelor de orice tip (case individuale, ansambluri rezidentiale, clienti industriali etc).
Compania este atestata ANRE C1A, C2B, certificata SRAC pentru management de calitate (ISO 9001), mediu (ISO 14001), SSM (ISO 45001) si este furnizor ENEL pentru retele de joasa si medie tensiune (LELE05).
In acest moment avem aproximativ 100 de angajati calificati in domeniul de activitate incepand cu electricieni, tehnicieni, ingineri retele electrice, ingineri proiectanti.
Compania detine propriul sediu, iar acesta se afla in Bdul. Biruintei nr. 165,Orasul Pantelimon, Judetul Ilfov avand toate dotarile necesare desfasurarii activitatii.
In prezent avem contracte in derulare cu:
cei mai mari Operatori de Distributie din zona – E-Distribtuie Muntenia, E-Distributie Dobrogea pentru dezvoltarea si modernizare retelei electrice de distributie
Companii care investesc in centrale electrice fotovoltaice
Administratii locale care intretin , modernizeaza si dezvolta reteaua de iluminat public
Publicat 26 Ian. 2023 Expiră 25 Febr. 2023