Publicat 13 Dec 2019 | Reactualizat 10 Ian 2020 | Expiră 13 Ian 2020

EXPERT ACHIZITII PUBLICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare, cunostiinte temeinice Office ( Word, excel, powerpoint ), bun organizator.
Cunostiinte achizitii publice ( depunere oferta tehnica si financiara ) completare document DUAE.
Permis de conducere categoria B, diplome, recomandari de la alte locuri de munca si alte calificari in domeniul jobului reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

Expert achizitii publice:
- depunere oferte in SICAP ( sistemul electronic de achizitii )
- verificarea formularelor de contract si amendarea acestora
- intocmirea raspunsurilor la clarificarile solicitate
- pregatirea documentelor suport in vederea atribuirii contractelor
- semnarea contractelor cu autoritatile publice locale.
- formularea eventualelor contestatii la CNSC.

Organizare
- pregatirea contractelor si completarea acestora pentru subcontractanti
- organizarea documentelor
- intocmirea facturilor si documentelor de predare ale documentatiilor
- scanarea tuturor documentelor si organizarea acestora.

Program de lucru 8-12, 12.30-16.30, luni-vineri

Beneficii:
- se ofera tranning in specializarea jobului
- bonusuri in functie de performanta.
- diurna, cazare si masina pentru deplasari.
- concediu de odihna.
- carte de munca.

Candidatii sunt rugati sa raspunda la miniinterviul solicitat!

SC PROIECT AIC SRL - societate de proiectare in domeniul constructiilor civile publice si retelelor de infrastructura edilitara, cu un colectiv tanar avand ca si clienti principali : Municipiul Suceava, Aeroport Suceava, Aeroport Otopeni, DGASPC Suceava, DGASPC Cluj, DGASPC Timisoara, Universitatea Timisoara, Port Constanta, Primariile din jud. Suceava, Neamt, Botosani, Bistrita samd.

Expirat
EXPERT ACHIZITII PUBLICE  -  SC PROIECT AIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles