Expert Achizitii Firma Proiectare !!!

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 3700 - 5700 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
- Absolvent al Facultatii de Constructii

Conditii ce constituie un avantaj:
- Cursuri de specializare
- Cunostiinte in utilizarea programelor adiacente specifice (Program de Devize,AutoCAD , );
- Persoana flexibila si comunicativa;
- Portofoliu de licitatii realizate.

Descrierea jobului

– Pregătirea documentelor de calificare (întocmirea tuturor declarațiilor solicitate prin formularul DUAE, asistență pentru completarea formularelor solicitate)
– Solicitarea de clarificari autoritatii contractante;
– Completarea formularului DUAE;
– Întocmirea ofertelor tehnice şi financiare;
– Încărcarea documentelor în SEAP. Etc.

– Obținerea certificatului electronic SEAP,
– Înscriere în SEAP și actualizarea certificatului;
– Asistență pentru obținerea semnăturii digitale;
– Semnarea documentelor cu semnătura electronică;
– Intocmire devize daca este cazul

Mem Project Construct - este o firmă cu capital integral privat de consultanţă în construcţii, arhitectură şi inginerie care oferă servicii de proiectare la standardele cele mai ridicate. Înfiinţată în anul 2012, dispune de specialişti bine pregătiţi, cu experienţă în construcţii de peste 20 ani, atestaţi de Inspectoratul de Stat în Construcţii, Ministerul Dezvoltării Regionale şi Locuinţei, Ministerul Transportului şi Infrastructurii.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos