Publicat 01 Apr 2021 | Expiră 02 Mai 2021

Expeditor transport marfa / Forwarder agent

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Planificare și organizare transport de mărfuri intern în regim Grupaj Domestic;
Coordonare și dezvoltare la nivel intern a transporturilor în regim Grupaj Domestic;
Raportare - statistici asupra transporturilor organizate în regim Grupaj Domestic din cadrul companiei;
Procesare, verificare și confirmare comenzi;
Customer support - oferă alternative clientului și statusuri referitoare la transport;
Oferă suport pe zona de facturare și contabilitate.

Descrierea jobului

Experiență pe un post similar, în domeniul Transportului Rutier sau pe un post care presupune interacțiune cu clienți și furnizori de servicii - reprezintă un avantaj;
Studii superioare absolvite - preferat cu specializare în domeniu economic/tehnic;
Cunoştinţe nivel avansat limbă engleză - scris şi vorbit;
Cunoaştere nivel mediu a pachetului Microsoft Office;
Bune abilităţi de comunicare, organizatorice şi capacitate de colaborare;
Spontaneitate şi flexibilitate;
Orientare către client și atenție de la detalii;
Disponibil/ă de a lucra L-V 9:00 - 18:00 și 1 sâmbătă / lună 10:00 - 14:00

Din nevoia de a schimba ceva în piața transporturilor dar și din pasiune pentru acestea am înființat Docar Intl Transport, societate cu capital propriu, personal cu experiență, dedicat lucrului bine făcut.

Lucrând cu compania noastră va garantam, împreuna cu colaboratorii noștri, ca veți avea parte de:

preturi corecte calculate permanent la fluctuațiile pieței și pe principiul relației cerere/oferta, care va vor permite sa câștigați sume importante având privilegiul actualizării acestora la situația economica. siguranța mărfii printr-o dubla asigurare, din partea noastră, ca și casa de expediții, printr-o asigurare de răspundere civila valabila din momentul începerii colaborării și a transportatorilor cu care lucram printr-o asigurare de marfa pe durata transportului, seriozitate din partea colectivului nostru profesionist, care tratează fiecare client indiferent de mărimea și importanta acestuia, cu același respect și considerare. promptitudine, deoarece știm ca timpul este cea mai importanta resursa a acestui secol va garantam rezolvarea fiecărei cereri de oferta în maximum 30 de minute de la primirea acesteia. flexibilitate, atât în ceea ce privește stabilirea preturilor cât și în cadrul personalului companiei noastre care se consulta în permanenta cu dumneavoastră pentru a iniția și finaliza în cele mai bune condiții și cu cel mai înalt grad de satisfacție serviciile prestate.

Expirat
Expeditor transport marfa / Forwarder agent  -  DOCAR INTL TRANSPORT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles