Publicat 13 Apr 2021 | Reactualizat 11 Mai 2021 | Expiră 14 Mai 2021

Expeditor marfă

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana comunicativa;
- Experienta minima 1 an;
- Cunoasterea pachetului Microsoft .

Descrierea jobului

- Identifica potentiali clienti;
- Discuta si incheie contracte cu acestea.

Oferim:
- Comision pentru fiecare contract, transport încheiat cu succes;
- Job part time sau full time, cu contract sau doar colaborare.

Poate fi din orice județ, deoarece se lucrează de acasă (remote).

Descrierea companiei

Casă de expeditii.

Expirat
Expeditor marfă  -  Kolega Orizont Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles