de ani Fără Frică...

Publicat 02 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

EXPEDITOR INTERNATIONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta pe pozitie de Expeditor International // Agent de vanzari Transport de marfa minim 6 luni (constituie un avantaj)
- Cunoasterea pietei internationale de transport;
- Cunostinte nivel avansat limba engleza - scris si vorbit;
- Cunoastere avansata a pachetului Microsoft Office; E-mail; Internet
- Bune abilitati de comunicare;
- Abilităţi de analiza si sinteza;
-Abilitati de negociere;
-PORTOFOLIU DE CLIENTI constituie un avantaj.

Descrierea jobului

-Publica anunturi cu marfurile disponibile, pe bursele de transport
-Negocierea pretului de transport a marfii respecitve
-Intocmirea comenzii de transport
-Urmarirea transporturilor in derulare si finalizarea acestora cu succes.
- Planifica si organizeaza transportul international de marfuri
- Coordonare si dezvoltare la nivel national si international a transporturilor
- Ofertare clienti existenti si noi

Casa de expeditie Transport marfa - punct de lucru situat in zona Obor.

Expirat
EXPEDITOR INTERNATIONAL  -  SIMAR CARGO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles