Expeditor International

ROMFRACHT SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Mereu in dezvoltare, dornica de performante, echipa noastra se mareste .
Daca esti o fire dinamica, ambitioasa, comunicativa, optimista si responsabila, dornica de performante, atunci TU esti omul de care avem nevoie.

Cerinte :
  • cunostinte avansate de limba engleza ,
  • studii medii sau superioare incheiate ,
  • bune abilitati de comunicare , negociere si operare calculator ,
  • capacitate de munca in echipa.
  • Experienta pe un post similar este un avantaj precum si cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala (pe langa engleza, care este obligatorie)

Descrierea jobului sau a unei zi de lucru :
  • Contactarea potentialilor clienti si prezentarea serviciilor oferite de companie;
  • Identificarea solutiilor de transport prin alegerea unei rute optime, a furnizorilor si a mijloacelor de transport (tipul camioanelor), planul de incarcare a marfurilor, negocierea tarifelor de transport, preluarea comenzilor si urmarirea acestora pana la finalizare;
  • Verificarea documentelor de transport;

Beneficii :
  • Perioada de training platita;
  • Salariu fix si atragator cu posibilitati de crestere reala + bonusuri de performanta in functie de realizari
  • Asigurare medicala + tichete de masa;
  • Si nu in ultimul rand cu un mediu de lucru dinamic si extrem de placut la care sa te intorci cu drag in fiecare zi de luni pana vineri;

Romfracht reprezinta incununarea cu success a 25 de ani de experienta si profesionalism in domeniul transporturilor internationale & logistica

Publicat 17 sept. 2021 Reactualizat 15 oct. 2021 Expiră 17 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos