Expeditor International Transport Maritim - Bucuresti

Gebrüder Weiss GmbH 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Profilul dumneavoastră
  • Persoana dinamica, ambitioasa
  • Foarte bune abilitati de organizare si comunicare
  • Capacitate de sinteza si rapiditate in adoptarea deciziilor
  • Studii superioare finalizate (profil economic reprezinta avantaj)
  • Cunostinte bune de geografie si economie
  • Abilitati de lucru pachet MS Office
  • Cunostinte de limba engleza-nivel avansat
  • Experienta relevanta minim 2 ani in domeniul transporturilor maritime-reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Subtitlu

Doriți să realizați lucruri mari? Începeți alături de noi în domeniul transportului maritim containerizat!

Atribuțiile dumneavoastră
  • Intermedierea transporturilor globale
  • Gasirea solutiilor personalizate in functie de solicitarile clientilor
  • Negocierea conditiilor de transport direct cu liniile maritime
  • Organizarea si monitorizarea proceselor necesare bunei desfasurari a transporturilor
  • Pastrarea legaturii cu furnizorii de servicii si negocierea tarifelor
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat este esentiala
  • Constituie avantaj experienta anterioara in domeniu sau formarea economica/business, precum si cunostinte specifice transporturilor maritime
Oferta noastră
  • Pachet salarial motivant
  • Abonament servicii medicale Regina Maria
  • Reduceri la abonament la sala prin 7 Card
  • Abonament gratuit Bookster
  • Prime de sarbatori (Paste, Craciun, 8 martie, 1 martie)
  • Bonus anual conform obiectivelor revizuite impreuna cu managerul direct
  • Card de cafea

Descrierea companiei

Gebrüder Weiss GmbH

Publicat 31 Aug. 2022 Expiră 30 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.