de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Expeditor International / Dispecer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-persoana comunicativa, convingatoare si persuasiva, organizata pentru a face fata mai multor sarcini in acelasi timp;
cu initiativa si orientare catre rezolvarea problemelor, flexibilitate;
-abilitati de vanzare si negociere;
-seriozitate si punctualitate;
-meticulozitate si adaptabilitate;
-cunoasterea limbii engleze, scris si vorbit; constituie un avantaj cunoasterea la nivel cel putin mediu a unei alte limbi: maghiara, franceza, italiana sau germana;
-operare calculator (MS Office: Word, Excel, Outlook);
-dispus sa invete si sa se dezvolte profesional, motivat de rezultate si performanta;

Descrierea jobului

Identifica si propune cele mai bune solutii de transport din punct de vedere al costurilor si duratei de tranzit, conform nevoilor clientilor;

Coordoneaza contracte de transport international prin urmarirea derularii in toate etapele de desfasurarea, de la preluarea solicitarii de transport, intocmirea ofertei, negociere, urmarirea efectiva a transportului pana la destinatie, incasarea facturii de transport

Ofera suport si mentine relatia cu clientii privind stadiul transportului

Mentine permanent relatiia cu societatile de transport agreate de companie;

Urmareste incasarea creantelor de la clienti;

Intocmeste si intretine rapoartele operationale specifice activitatii;

Indeplineste obiectivele de profitabilitate stabilite

Oferim:
-salariu fix si bonus pentru realizarea targetelor
-posibilitati de promovare
-munca intr-un domeniu activ, alaturi de o echipa profesionista in care este incurajat spiritul de initiativa

Tramos este o companie care a fost infiintata in 1993, avand ca si obiect de activitate transportul intern si international de marfuri generale si periculoase.

Noi urmarim satisfactia clientilor nostri la cel mai inalt nivel, prin oferirea celor mai bune combinatii de servicii, calitate, pret

Serviciile noastre de transport se desfasoara la standarde europene, siguranta marfurilor reprezentand pentru noi prioritatea numarul 1

Tramos ofera clientilor sai solutii de transport intern si international din si spre toate colturile Europei

Servicii noastre de transport cuprind atat incarcari complete pe camioanele noastre, precum si servicii de expediere pentru partide si grupaje de marfuri pe camioane cu capacitate utila mai mica de 20 tone ale partenerilor nostri (Sprintere, Avia, etc), straduindu-ne sa dam dovada de siguranta, incredere si profesionalism.

Expirat
Expeditor International / Dispecer  -  TRAMOS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles