Publicat 24 Feb 2021 | Reactualizat 24 Mar 2021 | Expiră 27 Mar 2021

Expeditor de marfuri international / intern

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minima de 1-2 ani in pozitie similara

Portofoliu propiu de clienti

Cunoastere a platformelor Bursa de Transport si Timocom

Nivel avansat engleza, scris si vorbit, orice alta limba vorbita reprezinta un plus valoare

Cunostinte MS Office

Abilitati de comunicare, de rezolvare a problemelor, spontaneitate, organizare si spirit de echipa

Descrierea jobului

Contactare pontentiali clienti din domeniul international si intern in vederea colaborarii

Intermediere transporturi rutiere si negociere contracte

Prospectare continua de piata a transporturilor prin intermedieul burselor interne si internationale

Administrare cont client: ofertare solutie optima transport, intermediere transport, verificare status transport, livrare marfa iar mai apoi incasare factura transport

Selectare atenta a furnizorilor de transport

Exeperienta in comunicarea cu furnizorii de transport

Ce oferim

Pachet salarial atractiv (1000 euro net plus procent din castigul efectuat pe cursele proprii) si posibilitati reale de crestere in functie de performante

Formare continuă, ceea ce îţi asigură dezvoltarea personală prin acumularea de informaţii specifice profesiei, dar şi dobândirea de competenţe ce pot fi utilizate în orice alt domeniu

Compania noastra, infiintata in 2017 si avand capital privat integral romanesc, are la baza antreprenori cu experienta de peste 14 ani in domeniul transporturilor. Colectivul este atent selectat si alcatuit din tineri motivati in a obtine rezultatele cele mai bune.

Suntem competitivi, adaptabili si seriosi iar asta ne defineste ca si echipa si ne consolideaza pozitia in fata clientilor nostri. Investim timp si facem eforturi pentru ca fiecare nou membru al echipei sa se integreze cat mai repede, sa deprinda principiile dupa care functionam si, poate, sa vina cu noi idei care sa adauge plus valoare companiei.

Expirat
Expeditor de marfuri international / intern  -  Euro Cargo Road Transport S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles