Publicat 23 Iul 2019 | Reactualizat 20 Aug 2019 | Expiră 23 Aug 2019

Executive Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Minimum 5 ani experiență intr-un post similar, minimum 2 ani in domeniul construcțiilor
  • Obligatoriu diploma universitate, master sau specializare in domeniu
  • Cunoștințe avansate in contabilitate, cunoștințele in domeniul financiar poate fi considerat un plus
  • Obligatoriu nivel avansat al limbii spaniole, limba engleza poate fi un plus
  • Buna organizare si cunoaștere a priorităților
  • Orientat către rezultate si atitudine pozitiva in ceea ce privește provocările
  • Abilitați de a lucra intr-un mediu multicultural si in schimbare
  • Mínimo 5 años de experiencia en un cargo de dirección, 2 años o más en el sector de la construcción.
  • Título universitario imprescindible, master o especialización recomendable.
  • Conocimiento nivel alto en contabilidad imprescindible, conocimiento financiero recomendable.
  • Imprescindible nivel bilingüe de castellano, valorable conocimiento del inglés.
  • Buena organización y que sepa priorizar.
  • Orientado a resultados y y actitud positiva frente a los retos.
  • Habilidad para trabajar en un ambiente multicultural y cambiante.

Descrierea jobului

  • Supervizarea si coordonarea tuturor activităților multilaterale ale biroului.
  • Verificarea conturilor, balanțe si P&L ale diferitelor societăți
  • Verificarea documentelor contabile si examinarea acestora alături de contabilii externi.
  • Elaborarea rapoartelor interne si externe ale diferitelor societăți ce fac parte din grup.
  • Negocierea termenelor si acordurilor dar si redactarea/revizuirea contractelor cu diverși clienți/furnizori.
  • Coordonarea si orientarea subcontractanților, oferirea de servicii administrative generale pentru diferitele proiecte de construcție.
  • Supravegherea modului de desfășurare a proiectelor de construcție de la început pana la finalizarea acestora.
  • Revizuirea proiectelor financiare in profunzime pentru a pregăti livrabilele către banca si a configura calendarul plaților.
  • Coordonarea împreuna cu managerul de proiect informații si documente administrative.
  • Supervisar y coordinar todas las actividades multilaterales de la oficina.
  • Revisar cuentas, balance y P&L de diferentes empresas.
  • Supervisar documentos contables y revisar los mismos con contadores externos.
  • Elaborar informes internos y externos sobre las diferentes empresas del holding.
  • Negociar los términos de acuerdos y redactar / revisar contratos.
  • Dirigir y orientar a los subcontratistas, proporcionar servicios administrativos generales para los diferentes proyectos de construcción.
  • Supervisar el desarrollo de proyectos de construcción desde la concepción hasta su finalización.
  • Revisar proyectos financieramente en profundidad para programar los entregables al banco y al calendario de pagos.
  • Coordinar con el gerente de construcción información y documentos administrativos.

Ospinas este o companie de familie cu o experiență de mai bine de 20 de ani in sectorul de promovare si construcții si cu o mare experiență in piață din Romania.
Specialiști in proiectele integrate de dezvoltare imobiliara.
Încă de la început, Ospinas a dezvoltat proiecte urbanistice, atât comerciale, ca centrele de birouri cat si rezidențiale, atât in interiorul cat si in exteriorul zonei metropolitane a Bucureștiului.
Suntem o societate competitiva, caracterizata prin munca exigenta si modul inovator, supraveghind fiecare dintre etapele proiectelor sale.
Ospinas es una compañía familiar con más de 20 años de experiencia en el sector de la promoción y construcción y gran conocimiento del mercado rumano. Especialistas en proyectos íntegros de desarrollo inmobiliario.
Desde sus inicios, Ospinas desarrolla proyectos urbanísticos, tanto comerciales y centros de oficinas como residenciales, dentro y fuera del área metropolitana de Bucarest. Es una empresa altamente competitiva, caracterizada por trabajar con exigencia y de forma innovadora, supervisando todas y cada una de las etapas de sus proyectos.

Expirat
Executive Manager  -  Imoberia SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles