EXECUTIVE ASSISTANT

BLUE EAGLE CONSULTING SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Te vrem in compania noastra, pentru ca :

- ai studii superioare cu profil economic, administrativ sau de marketing
- esti o persoana deschisa, cu initiativa, disciplinata, adaptabila si organizata
- ai o minte analitica, atentie la detalii, orientare catre client, foarte bune abilitati foarte bune de comunicare
- ai manifestat de-a lungul timpului aptitudini de solutionare a problemelor, de management al conflictelor, rezistenta la stres
- te bazezi pe abilitatile tale in operare PC si pachet MS Office: procesare in Word, baze de date, Excel, E-mail, Internet.
- actiunile social-media nu-ti sunt straine;

Descrierea jobului

Daca te intrebi cu ce ne poti sprijini zilnic, iti putem spune ca avem nevoie de tine in:

- asigurarea activității de secretariat, a fluxului informațional și administrarea corespondenței;
- înregistrarea, distribuirea și arhivarea documentelor intrate și ieșite;
- organizarea facturilor primite și transmiterea lor catre firma de contabilitate
- gestionarea contractelor sub indrumarea managerului,
- redactarea diferitelor documente necesare in activitatea noastra;
- redactarea de prezentari pentru partenerii de business

Ne vei alege pentru ca iti oferim in schimbul timpului si energiei tale:
- un pachet salarial atractiv;
- oportunități de dezvoltare carieră in cadrul unei echipe experimentata, ce apreciază inițiativa și profesionalismul;
- un contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- suportul nostru in dezvoltarea ta personala pentru ca astfel vom creste impreuna.

Ce zici? Te-am convins asa ca aplica si, astfel, faci primul pas in a ne cunoaste.

Te-ai intrebat cu ce ne ocupam? Zilnic, actiunile noastre au ca scop cresterea businessului prin:

- Import si distributie produse alimentare si non-alimentare
- Market place on-line
- Activitati de marketing
- Consultanta retail
Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.