Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Event Manager Restaurant Cismigiu Bistro la Etaj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate, cursuri si specializari in domeniul HORECA, experienta pe un post administrativ sau de conducere.
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.
Cunostinte medii de a lucra cu calculatorul (Excel, Word, Power Point, Outlook).
Competente de gestionare a situatiilor conflictuale, abordare echilibrata, atat intern cat si extern.
Entuziasm, abilitatea de a motiva echipa, foarte buna comunicare si inter-relationare.
Abilitati de organizare interna, people management si orientare strategica.
Capacitatea de luare a deciziilor si gestionare a situatiilor dificile.
Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii din bucatarie si restaurant.
Spirit creativ, intervine cu sugestii pentru a da un plus de valoare evenimentelor, creste rata de succes a petrecerilor. ( Botez, Nunta, Corporate Event )

Descrierea jobului

Verifica toate aspectele importante legate de activitatea oamenilor din subordine: punctualitate, atitudinea pozitiva, uniforma curata, curatenie, starea preparatelor.
Verifica si este responsabil de achizitia materiei prime pentru evenimente.
Pregatirea detaliilor pentru micul dejun si evenimentele de la inceput pana la finalitate in functie de cerinte.
Este responsabil ca prin activitatea lui sa se asigure de satisfactia oaspetelui in restaurant la evenimente.
Este responsabil de coordonarea la standardele cerute ale companiei a intregii echipe din restaurant.
Se implica in intretinerea unei atmosfere si a unui climat placut la eveniment.
Este responsabil de respectarea normelor de igiena si de securitate a muncii.

Oferta salariala:
Pachet salarial motivant, bonusuri in functie de performanta.
Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei.Masa asigurata, discounturi in cadrul grupului.
Masa asigurata, reduceri in cadrul grupului de restaurante.

Facem oamenii să zâmbească cu un amestec frumos de gust, design și atmosferă. Cel mai mult ne bucură atunci când oaspeții ne devin prieteni, iar asta se întâmplă aproape mereu, din 2013.

Ne ghidăm întreaga activitate și dezvoltare după următoarele repere:

Misiunea noastră:

Vrem ca fiecare vizită în restaurantele noastre să reprezinte motivul perfect pentru a o planifica pe următoarea!

Viziunea noastră:

Credem în relațiile de durată care se contruiesc treptat și solid, cu sinceritate. Credem în frumusețea clasicului reinterpretat, dar și în aportul inovațiilor de orice fel. Credem că toți oamenii trebuie să aibă acces la produse și servicii de calitate.

Valorile noastre:

Suntem și gândim ca o companie smart-casual, iar valorile ce conturează acțiunile noastre sunt:

* RESPONSABILITATE față de clienți, colegi și industria în care creștem zi de zi;

* RECUNOȘTINȚĂ față de oamenii care ne sunt alături și ne ajută să dăm formă misiunii pe care ne-am asumat-o;

* CONSISTENȚĂ în experiențele pe care le oferim celor care ne trec pragul;

* INIȚIATIVĂ în crearea și realizarea de servicii și produse noi care pot îmbunătăți restaurantele;

* GRIJA față de cei mai puțin norocoși, materializată prin acțiuni realizate pentru a produce o schimbare.

Expirat
Event Manager Restaurant Cismigiu Bistro la Etaj  -  Stadio Hospitality Concepts - SHC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles