Publicat 20 Ian 2019 | Reactualizat 17 Feb 2019 | Expiră 20 Feb 2019

Eszköztár kezelő/ Raktáros

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Az ideális jelölttől az alábbit várjuk el:

  • Érettségi/ főiskolai végzettség;
  • Raktározásban, készletkezelésben szerzett tapasztalat (építkezés ipar-előnyt jelent);
  • Kimagasló román nyelvtudás (kötelező) és társalgási szintű angol nyelvtudás (előny);
  • Számítógép kezelése ismerete: MS Office csomag (Excel !, leltár software ismerete-előnyt jelent);
  • Felelősségteljes magatartás, precíz, megbízható, önmagára- munkájára igényes hozzáállás;
  • Strukturált gondolkodás, nagyon jó memória, rendszeretet.

Descrierea jobului

Feladatok:

  • A cég eszköztárának (telefonok, számítógépek, fogyóanyagok) és a készletek raktárba történő betárolása, nyomon követése, eszköz management ;
  • A munkavállalói felszerelések beszerzése, átadás-átvétel bonyolítása, nyilvántartása, leltározása;
  • A tárgyi eszközök beszerzése beruházási igények alapján és ezek nyilvántartása;
  • A szerszámgépek karbantartása, projekt fogyóanyagok (építési szalag, építési napló, mellény, poroltó, egészségügyi láda) beszerzése és nyilvántartása;
  • A projekt organizáció létrehozása és felszámolásában való aktív részvétel, a projekt megmaradt építőanyagok nyilvántartásának naprakész vezetése (raktárkezelés);
  • Periodikus, ad-hoc riportok készítése;

Ajánlat:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő multinacionális cégnél;
  • Színvonalas környezet, családias légkör;
  • Piacképes fizetés, magán orvosi biztosítás, szállítási költség térítésére szánt juttatás;
  • Előrelépési (flottakezelés felé) és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Képzéseken való részvétel, továbbképzési lehetőségek cégen belül és kívül.

Descrierea companiei

Principalul domeniu de activitate al firmei Ergo Human Resources SRL este selecţia şi plasarea forţei de muncă. Îşi desfăşoară activitatea pe plan local, în judeţul Cluj. Companiile pentru care selectăm personal sunt cu capital român sau străin. Suntem înregistraţi la AJOFM Cluj-Napoca ca agenţi de mediere forţă de muncă sub numărul 14/00027/2013.

Mai multe informații găsiți accesând site-ul companiei: www.ergohr.eu

Expirat
Eszköztár kezelő/ Raktáros  -  Ergo Human Resources SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles