Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 18 Nov 2019 | Expiră 21 Nov 2019

Engine Analyst

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Bachelor’s in engineering (Automotive, Aerospace, Mechanics)
  • Good knowledge of engine technology and powertrains;
  • Fluent in English or French;
  • Curiosity, openness, willingness to learn quickly;
General mechanical knowledge, as well as knowledge of automobile components and systems, knowlegde of MS Office proficiency (PowerPoint and Excel): manipulating data and presentations as well as good communication skills – you will be presenting your work to the project team - are highly appreciated.

Descrierea jobului

As an Engine Analyst you will be primarily responsible for the disassembly and analysis of the engines that will be tested. Your responsibilities will also include:

  • Participating in establishing the samples and the test conditions according to the existing procedures;
  • Performing the query sheets, the metrology and instrumentation requests for the engines;
  • Following the evolution of the tests;
  • At the end of the test, ensuring the dismantling and analysis of the engines.

Să te alături Groupe Renault România înseamnă să faci parte dintr-o echipă de peste 18.000 de colegi alături de care îți poți pune amprenta pe oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Te aşteptăm în echipa noastră mobilă, conectată și autonomă să punem lumea în mișcare și să conturăm viitorul automobilului.

#MOVEOURWORLDFORWARD

Prin aplicarea la posturile disponibile, entitățile Renault Romania prelucrează datele dumneavoastră cu caracter personal furnizate prin CV, în scopul recrutării. Pentru informarea dvs. completă și transparentă, înainte de a aplica, vă rugăm să luați la cunoștință Politica de confidenţialitate privind protecţia datelor personale în scop de recrutare și selecție accesând link-ul: https://www.gruprenault.ro/politica-privind-cadrul-general-de-protectie-datelor-cu-caracter-personal-groupe-renault-romania

Expirat
Engine Analyst  -  Groupe Renault Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles