de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Electronist / Inginer Electronist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent facultate profil electric sau liceu de specialitate;
- Cunostinte de electronica generala;
- Experienta in domeniul electronicii de comanda si de putere;
- Aptitudini in utilizarea PC;
- Capacitate de automotivare si de munca individuala, responsabilitate personala, spirit de echipa in finalizarea la termen a sarcinilor ce ii revin;
- Capacitate de lucru sustinut, inclusiv sub presiunea termenelor scurte;
- Cunoasterea unei limbi straine, constituie un avantaj;
- Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Cunoașterea componentelor electronice;
- Utilizarea echipamentelor specializate pentru montarea echipamentelor electronice;
- Cunoașterea aparatelor de măsură specifice echipamentelor electronice;
- Utilizarea schemelor electronice;
- Intelegerea si utilizarea schemelor si documentelor tehnice;
- Executarea si verificarea placilor electronice;
- Punerea in functiune a echipamentelor electronice;
- Repararea echipamentelor electronice;
- Efectuare service.

Reloc S.A. Craiova se numara printre cele mai mari companii de reparatii, modernizari, constructii locomotive din Europa Centrala si de Est, fiind un angajator dinamic si dedicat.
Seriozitatea, deschiderea si performanta se asociaza cu mediul nostru de lucru.
Oferim angajatilor nostri oportunitati efective de dezvoltare profesionala, precum si programe interne in vederea unei calificari superioare.
Formarea continua reprezinta un instrument obligatoriu pentru atingerea permanenta a succesului.
Sunteţi interesat/a?
Va rugam sa ne trimiteţi CV–ul si scrisoarea de intentie specificand pozitia pentru care aplicati.
Vor fi contactati pentru interviu doar candidatii care corespund cerintelor de mai sus.

Expirat
Electronist / Inginer Electronist  -  RELOC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles