Publicat 25 Apr 2019 | Reactualizat 25 Mai 2019 | Expiră 26 Mai 2019

Electronist / electrician

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • electronist cu experienta
  • permisul de conducere reprezinta un avantaj
  • seriozitate

Descrierea jobului

  • activitate de service si intretinere utilaje
  • disponibilitatea pentru deplasari in tara in caz de interventii
  • identificarea si solutionarea problemelor tehnice
  • consilierea clientilor in domeniul tehnic
  • intocmirea de procese verbale in urma constatarilor la locul interventiei

Descrierea companiei

Va rugam consultati www.tta.ro

TTA Utilaje Industriale SRL comercializeaza platforme si nacele pentru lucru la inaltime pentru orice aplicatie, in domeniile industrial si civil, acordand o deosebita atentie elementelor de siguranta si nivel tehnologic ale acestora. Oferim o gama completa de servicii, printre care: asistenta in garantie si post-garantie, piese de schimb, service, inchiriere nacele, platforme si prb.

Punct de lucru: Str. Caminului nr. 82, Sat Manolache, comuna Glina, Jud Ilfov

Expirat
Electronist / electrician  -  TTA Utilaje Industriale

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles