de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 24 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

electromecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
- o minima experienta de 6 luni
- dexteritate manuala, imaginatie tehnica, putere de concentrare si acuratete in munca
- trebuie sa stiti sa lucrati independent, sa va asumati responsabilitati si sa fiti de incredere
- trebuie sa fiti obisnuit cu lucrul in echipa si cu lucrul pe teren
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

-repararea si interventia rapida la echipamentele din dotare si la cele aflate la clienti
- suport tehnic conform specificatiilor postului

S.C. INTERTEK S.R.L. are ca obiect de activitate principal Comertul cu ridicata al altor aparaturi utilizate in industrie, service si reparatii compresoare cu surub industriale si stivuitoare.
Pe langa activitatea de comert societatea ofera asistenta pentru motostivuitoare si electrostivuitoare, electrocompresoare pe surub de orice marca, generatoare de azot, de oxigen, de hidrogen, creeaza linii de aer comprimat din aluminiu fiind la dispozitia clientilor 24 din 24 de ore.
Societatea ofera posibilitatea de a inchiria produsele sau de a le achizitiona, obigandu-se in cazul tuturor contractelor sa furnizeze piese de schimb timp de 15 ani de la data achizitiei produsului.

Expirat
electromecanic  -  INTERTEK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles