de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2008 | Reactualizat 21 Nov 2008 | Expiră 23 Nov 2008

Electromecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Calificare ca si electromecanic;
- Experienta 3 ani pe un post similar;
- Reprezinta un avantaj cunostinte sau experienta anterioara in domeniul strungariei;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Efectueaza intretinerea utilajelor din productie;
- Controleaza si verifica periodic buna functionare a masinilor;
- Remediaza toate defectiunile mecanice si electrice;
- Asigura asistenta tehnica si participa la toate lucrarile de revizii tehnice si reparatii;
- Ocazional executa lucrari pe strung.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 14 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:|Traditie si Calitate|. Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT:antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria mobilei si industria textila;
NETEX: produse netesute pentru industria auto si constructoare;
MONLANDYS:consultanta si tranzactii imobiliare;
EURODESIGN: proiectare si consultanta in domeniul constructiilor civile si industriale.
www.euroholding.com.ro

Expirat
Electromecanic  -  IMP Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles