Publicat 17 Sep 2008 | Reactualizat 16 Oct 2008 | Expiră 18 Oct 2008

ELECTROMECANIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent studii medii sau scoala profesionala profil electromecanic,automatizari,electric
-intretinerea preventiva si corectiva a echipamentelor (utilaje,instalatii)
-experienta ca mecanic,electromecanic mentenanta in lucrul cu utilaje ,masini
-repararea utilajelor si echipamentelor
-persoana dornica sa invete,cu capacitate rapida de a asimila lucruri noi si de a se specializa in lucruri noi
-cunoasterea unei limbi straine (engleza sau spaniola ) este un mare avantaj

Descrierea jobului

-mentenanta preventiva si corectiva
-cunostinte de electronica constituie un avantaj
Se ofera:
-conditii salariale atractive
-transport asigurat
-training de specialitate
-dezvoltarea unei cariere pe termen lung intr-o companie multinationala

SC Caucho Metal Productos SRL este o companie multinationala,cu prezenta in mai multe tari,avand ca obiect de activitate producerea de sisteme antivibratie pentru industria de automobile avand ca si clienti unii dintre cei mai importanti producatori de automobile

Expirat
ELECTROMECANIC  -  SC CAUCHO METAL PRODUCTOS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles