de ani Fără Frică...

Publicat 27 Aug 2008 | Reactualizat 25 Sep 2008 | Expiră 27 Sep 2008

ELECTROMECANIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- cunostinte in domeniul electric, mecanic si electrotehnica
- cunostinte de limba germana sau engleza
- capacitate de invatare si acumulare de noi cunostinte tehnice
- atentie si constiiciozitate deosebite

Aptitudini:
Persoana ordonata, harnica, cu simt de raspundere, atenta (pt detectarea/ remedierea erorilor), abilitati tehnice.

Experienta in domeniu constituie avantaj!

Descrierea jobului

- Instalare si service masini stationare, in intreaga tara
- scolarizare/specializare in Austria si Germania
- masina de serviciu, telefon mobil, laptop

Firma germano-romana, avand domeniul de activitate comercializarea masinilor pentru industria lemnului, mobilei si constructiilor.
Firma East European Trade este recunoscuta in toata tara si este prezent pe piata romana de peste 15 ani.

Expirat
ELECTROMECANIC  -  SC East European Trade SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles