de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2008 | Reactualizat 10 Feb 2008 | Expiră 11 Ian 2008

Electromecanic

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana tanara, dinamica, cu minima experienta in domeniul tehnic

Descrierea jobului

Operatii de service si reparatii la instalatii de ridicat - macarale, poduri rulante, etc.

Lucrari de service, reparatii si modernizari la poduri rulante, macarale si alte instalatii de ridicat.

Expirat
Electromecanic  -  S.C. Plaur Serv S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles