de ani Fără Frică...

Publicat 13 Dec 2007 | Expiră 13 Dec 2007

Electromecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Experienţă în domeniul sculelor şi echipamentelor electrice, preferabil pentru mărcile Bosch, Makita şi Metabo.
* Cunoştinţe operare PC - constituie un avantaj

Descrierea jobului

* Operaţii de întreţinere şi reparaţii pentru scule electrice de mână sau de banc (bormaşini, polizoare, circulare, debitatoare etc), maşini de spălat sub presiune, mese de tăiere lemn/metal şi altele din această gamă.
* Pachet salarial atractiv (tichete valorice, consult medical periodic gratuit).
* Angajarea se face cu o luna de proba platită în condiţiile stabilite la interviu.

Importator direct, lider de piata in domeniul vanzarilor de scule profesionale si industriale pentru constructii si mica mecanizare. http://proenerg.com.ro

Expirat
Electromecanic  -  ProENERG S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles