ELECTROMECANIC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

*Cunostinte temenice de electro-mecanica privind reparatia pompelor , a reductoarelor si a echipamentelor din industria de panificatie
*Asigura consultanta tehnica si service clientilor;

Descrierea jobului

Calificare si experienta in activitatea de reparatii, montaj, service.

Societatea REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL, va poate furniza un pachet complet de produse şi servicii destinate activitatilor industriale.
Avand la baza cei mai importanti producatori de piese si echipamente industriale si un service format din profesionisti , echipat conform standardelor ISO in vigoare, va putem oferi:
Piese de schimb: rulmenti, tehnica lineara, curele, cuplaje vaseline etc;
Echipamente noi si piese de schimb pentru: pompe centrifugale, pompe de vid, reductoare, motoreductoare, cuplaje si motoare;
Reparatii la pompe, reductoare, motoreductoare, motoare si diverse alte echipamente.S
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos