Publicat 12 Mai 2021 | Reactualizat 09 Iun 2021 | Expiră 12 Iun 2021

Electromecanic

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Detine cunostinte practice despre echipamente electrice, actionari electrice, automate programabile, senzori optici/magnetici/de presiune, etc.
  • Citeste, interpreteaza si executa scheme electrice.
  • Identifica si solutioneaza probleme de functionalitate ale utilajelor (motoare electrice, instrumente sau componente electrice la maşini si utilaje).
  • Are atentie la detalii si orientare catre obtinerea de rezultate.
  • Este o persona organizata, responsabila si ordonata.
  • Este o persoana comunicativa si deschisa lucrului in echipa.
  • Este posesor de carnet de conducere cat. B.
  • Este o persona disponibila pentru deplasari.

Descrierea jobului

Participarea la revizii si lucrari de mentenanta.
Participarea la identificarea si solutionarea defectelor aparute la diverse utilaje.
Participarea la punerea in functiune a echipamentelor noi.
Completarea Raportului de service.

Beneficii: salariu motivant negociabil in functie de experienta, Al 13-lea salariu, bonuri de masa/diurna, bonus pentru orele suplimentare, bonusuri de sarbatori/vacanta, mediu placut de lucru, sansa sa te dezvolti.

>>> Aplicati rapid sau trimiteti CV-ul pe cariere@all4meat.ro !

ALL 4 MEAT este o companie care se ocupa cu furnizarea, reabilitarea si constructia de echipamente tehnice pentru industria alimentara. Punem la dispozitie tot ce este necesar pentru productia preparatelor din carne. Ofertele noastre sunt personalizate nevoilor clientilor nostri. De asemenea, oferim echipamente tehnice utilizate in industria produselor lactate, panificatie si industria de conserve.

Expirat
Electromecanic  -  All 4 Meat Activ S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles