Publicat 30 Iul 2020 | Reactualizat 27 Aug 2020 | Expiră 30 Aug 2020

Electromecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg pentru echipa noastra din Filipesti, pentru a se alatura echipei noastre el trebuie sa posede:

  • Experienta in domeniu.
  • Spirit de echipa.
  • Seriozitate.
  • Cunostinte solide de electromecanica.

Descrierea jobului

Supraveghează maşinile şi utilajele de producţie.
Verifică sistemele electrice şi electronice ale utilajelor, tablourile electrice.
Participă la reparaţiile curente, şi reparaţiile capitale, conform planificării stabilite de Coordonatorul Tehnic
Verifică stare de curăţenie al maşinilor şi utilajelor.
Demontează şi montează utilajele pentru igienizare.
Efectuează reparaţii asupra utilajelor în cazul apariţiei de căderi accidentale şi defecţiuni al utilajelor
Respectă normele şi instrucţiunile tehnologice existente la nivelul sectorului de activitate.

Cris-Tim este una dintre cele mai cunoscute companii de pe piața de mezeluri din România, la baza căreia stau câteva valori importante: grija pentru oameni, responsabilitatea, inovația, tradiția și calitatea. Oferim o gamă diversificată de produse alimentare, sigure și proaspete.

Așa am clădit Cris-Tim. Suntem mândri de relația strânsă pe care o avem cu clienții nostri și suntem hotărâți să fim aproape de ei și de partenerii noștri mai departe, pentru a construi împreună viitorul pe care ni-l dorim.

Expirat
Electromecanic  -  Grup Cris-Tim

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles