Publicat 11 Iun 2019 | Reactualizat 09 Iul 2019 | Expiră 12 Iul 2019

Electromecanic/Tehnician Mentenanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Knowledge about the automation systems
- Experience in the Maintenance Department
- English communication

Descrierea jobului

- is responsible for periodical and special maintenance of the machines and tools
- enters data to the maintenance register
- performs machines and tools repairs and electrical tasks
- coordinates new processes and innovations deployment in the production
- performs necessary training of the usage of equipment to the operators
- informs supervisors about problems in the production as well as the possible improvements
- fulfills other tasks requested by the supervisors

Compania este unul dintre producătorii lideri de fitinguri și robineti din polietilenă pe piața europeană. Compania dispune de o rețea dezvoltată de distribuție în majoritatea țărilor din Uniunea Europeană și în mai multe țări din întreaga lume.

Expirat
Electromecanic/Tehnician Mentenanta  -  FTF PLASTICS SRL/FOX FITTINGS GROUP