Publicat 30 Iul 2019 | Expiră 30 Aug 2019

ELECTROMECANIC - stivuitoare/utilaje depozit - CHITILA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta: minim 1-2 ani intretinere si reparatii echipamente (stivuitoare, utilaje depozit, etc.)
Studii de baza: medii/superioare tehnice (electromecanic, mecanic)
Cunostinte: tehnice de mecanica, hidraulica, electrica
de utilizare programe de diagnoza

Abilitati:

  • rigurozitate si atentie in indeplinirea sarcinilor;
  • concentrare pe calitatea lucrarilor;
  • caracter organizat, disciplinat, loial, integru;
  • spirit colegial, comunicativ si de echipa;

Alte Cerinte:
  • permis de conducere categoria B;
  • autoinstruire permanenta in activitatea pe care o presteaza;
  • disponibilitate de a lucra intr-un mediu de lucru dinamic;
  • disponibilitate pentru deplasari (la sediul clientului)
  • capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa

Descrierea jobului

Domeniul de baza al activitatii: lucrari de intretinere si reparatii stivuitoare, utilaje de depozit, utilaje pentru constructii si tractare.
Obiectivele postului: Identificarea si executarea lucrarilor de intretinere si reparatii stivuitoare
Principalele sarcini si responsabilitati:

  • Constata si identifica deficienţele şi cauzele pentru fiecare echipament pentru care a fost solicitat;
  • Stabileste si comunica necesarul de piese si consumabile necesare activitatii de reparatii
  • Efectueaza lucrările de întreţinere şi reparaţie la echipamentul in cauza
  • Se consulta cu superiorul pentru problemele din teren, pentru a gasi cele mai eficiente solutii
  • Se asigura ca montajul a fost efectuat corect si au fost indeplinite normele de siguranta si performanta.
  • Respecta normativele interne/producatorului in activitatea ce o desfasoara (regulamente, proceduri, manuale)
Salarizare compensatii si beneficii:
  • pachet salarial competitiv.
  • mediu profesionist de lucru
  • participari la sesiuni periodice de instruire
  • masina, telefon

Descrierea companiei

Locatie: Șoseaua Banatului 2, Chitila, ILFOV
COORDONATELE DE TRANSMITERE A CV-URILOR

Canalele de transmitere a cv-urilor: Site www.radacini.ro; resurse.umane@radacini.ro; utilaje@stivuitoaredoosan.ro;
Mesaj catre candidati: Va rugam sa transmiteti CV-ul, doar daca aveti indeplinite conditiile de aplicare din profil. CV-urile care nu corespund profilului, nu vor fi luate in considerare pentru acest post.
Data maxima de aplicare: 01.09.2019

DESCRIEREA COMPANIEI
Radacini Grup este unul dintre cei mai mari actori ai pietei auto din Romania ce detine centre auto integrate in Bucuresti, Brasov, Constanta, Braila, Galati, Ploiesti.
Divizia Radacini Equipment infiintata in 2006, este parte a grupului Radacini, specializata in comercializarea de stivuitoare si echipamente pentru depozit, utilaje pentru tractare si constructii.
Reprezentanti autorizati in Romania pentru stivuitoarele DOOSAN, BAUMANN, FTMH si Incarcatoarele Telescopice MST.

Expirat
ELECTROMECANIC - stivuitoare/utilaje depozit - CHITILA  -  Radacini Equipment SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles