ELECTROMECANIC MOTOARE DIESEL

Oraș de lucru
Brad, Deva și alte 3
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

* pasionat de motoare Diesel sau experienta relevanta
* studii medii/superioare cu profil mecanic, electromecanic, inginerie, tehnic
* cunostinte generale electromecanica
* experienta in reparatii de echipamente mecanice si electromecanice
* cunostinte operare calculator
* limba engleza - nivel mediu
* permis conducere - vechime minima 3 ani - categoria B
* disponibilitate pentru deplasari/delegatii pentru 30% din timpul de lcuru

* persoana serioasa, responsabila, cu initiativa

* gandire clara rationament logic, capacitate analiza si sinteza

NOTA: sunt acceptate pentru evaluare si CV cu o conformitate partiala

Descrierea jobului

Cerinte post full time, departament service:

* Indeplinirea sarcinilor trasate pentru identificarea defectiunilor, stabilirea procedurilor de reparatie si realizarea reparatiilor conform standardelor companiei
* furnizarea suportului tehnic partenerilor sau departamentelor interne
* disponibilitate pentru delegatii (reparatii la sediul clientului )

Oferim:
* salariu motivant
* instruire si formare profesionala
* lucru intr-o echipa de profesionisti

SERVICE si MENTENANTA SRL este o companie infiintata in 2016 si reprezinta Centru Regional de Asistenta Tehnica pentru Deutz Romania. Comercializam piese de schimb, consumabile si service autorizat pentru reparatii si mentenanta pentru utilaje.
Publicat 6 dec. 2021 Reactualizat 3 ian. 2022 Expiră 5 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos