Publicat 08 Sep 2020 | Reactualizat 22 Sep 2020 | Expiră 08 Oct 2020

Electromecanic in Reghin

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Auto / Echipamente, Personal calificat, Productie, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni

Candidatul ideal

Siba Packaging angajeaza Electro-Mecanic in Reghin, Judetul Mures.

  • Experienta minim 1 an in repararea si reglarea masinilor de ambalat;
  • Studii medii în domeniul tehnic – electric/ electrotehnic-constituie avantaj;
  • Persoana organizata, autonoma, responsabila si usor adaptabila;
  • Ne dorim o persona flexibila, capabila sa lucreze in echipa si sociabila.

Descrierea jobului

Atributiile postului:

  • verifica zilnic starea tehnica a utilajelor;
  • colaboreaza cu operatorii si coordonatorul in vederea interventiei la liniile de ambalat;
  • monitorizeaza si propune achizitionarea pieselor de schimb;
Beneficii oferite:
  • salar atractiv €600-€800/luna net in functie de experienta + tichete de masa.
  • stabilitate la locul de munca, echipa tanara si dinamica.

Siba Packaging este o companie specializata in productia de pahare de carton, infiintata in anul 2013. Angajați în producția de pahare de unică folosință de înaltă calitate, ne propunem un viitor sănătos. Cu un echilibru dintre raportul beneficiu/preț, îndeplinim așteptările clienților noștri fără a compromite orientarea noastră de producție de înaltă calitate. Acest principiu stă la baza producției noastre.
Pentru mai multe detalii, vă rugam sa accesați link: http://sibapack.ro/

Electromecanic in Reghin  -  SC SIBA PACKAGING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles