Electromecanic / Electrician

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii de specialitate - electromecanic/electrician
  • Experienta minima de lucru cu echipamente si utlilaje la 380V (de preferat in domeniul alimentar)

Descrierea jobului

Asigura, impreuna cu echipa tehnica, functionarea optima a echipamentelor si utilajelor de productie
(industrie alimentara-bauturi)

In acest scop:
  • monitorizeaza permanent functionarea optima a echipamentelor si utilajelor
  • semnaleaza deficientele de functionare a echipamentelor si utilajelor
  • rezolva deficientele constatate, in limita competentelor sale

Descrierea companiei

Program 8 ore/zi, 5 zile/saptamana
Se ofera tichete de masa si abonament la clinica medicala

Activitatea se desfasoara in Comuna 1 Decembrie, Jud. Ilfov.
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos