Electromecanic - Constanta/Buzau

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii: medii sau superioare,profil tehnic;
  • Abilitati, aptitudini si cunostinte in domeniul tehnic
  • Calificare eletromecanic;
  • Persoana punctuala, disciplinata, ordonata, cu simtul raspunderii, atentie sporita la detalii, capabil sa asimileze informatii noi rapid si sa le puna in practica corect;
  • Dorinta de perfectionare permanenta.

Descrierea jobului

  • Efectueaza interventiile de service si mentenanta pentru echipamentele defecte prin inlocuirea componentelor sau remediere soft;
  • Realizeaza activitati de service /reparatii /mentenanta la sediul clientilor pentru echipamentele din portofoliul companiei.
  • Monitorizeaza si efectueaza revizii tehnice periodice;
  • Administreaza garantiile pentru produsele clientilor;
  • Gestioneaza documentele si raportari specifice departamentului, inclusiv garantiile produselor;
  • Testeaza, monteaza si pune in functiune echipamentele;
  • Revizia si repararea echipamentelor achizitionate de catre terti.

UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).

Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:

Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou) Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice) Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent) Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022