Publicat 16 Oct 2019 | Expiră 16 Nov 2019

ELECTROMECANIC AUTO

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- organizat, eficient, responsabil.
- atentie la detalii;
- cunostinte si deprinderi minime tehnice auto.
- curs electromecanic/electrician auto
- inovativ, spirit de initiativa, dornic de perfectionare

Descrierea jobului

- preluarea autovehiculului de la consilierul de livrare;
- verifica autovehiculele pregatite pentru livrare;
- comunica consilierului de livrare necesarul de reparatii, daca este cazul;
- executarea lucrarilor de intretinere/reparatii la autovehicule ( ex. reglare roti, instalare alarme etc.)
- controlul initial de calitate la livrariiea autoturismelor.

Suntem o companie cu o traditie de 27 de ani si o poziție solidă în piața auto de service, piese de schimb, vehicule noi, vehicule de ocazie.Punctul de lucru se afla in zona Carrefour Militari, Chiajna, Ilfov.
www.serus.ro

Expirat
ELECTROMECANIC AUTO  -  SERVICE AUTO SERUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles